O firmie

Serdecznie witamy w Pro Medica Herbabet

Służymy Państwu już od 2005 roku. Zakres naszej działalności obejmuje medyczne badania diagnostyczne oraz zabiegi z dziedziny dermatologii estetycznej i kosmetologii. Pracujemy na terenie całej Polski służąc pomocą i profesjonalnym podejściem.

Oferujemy Państwu profilaktyczne, nieinwazyjne lub małoinwazyjne zabiegi oparte na wysokiej jakości produktach oraz certyfikowanych urządzeniach najnowszej generacji. Zespół wykwalifikowanych specjalistów zapewnia profesjonalną obsługę w miłej i dyskretnej atmosferze. Badania oraz zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowaną kadrę legitymującą się odpowiednim wykształceniem medycznym oraz zdobytymi certyfikatami.

Wybór metody leczenia zawsze zależy od stopnia zaawansowania choroby. Naszym zadaniem jest zaproponowanie Państwu najlepszych rozwiązań na problemy zdrowotne i estetyczne skóry twarzy i ciała.

Chcąc sprostać wymogom XXI wieku oferujemy Państwu bezinwazyjną diagnostykę oraz sprawdzone i skuteczne zabiegi z zakresu profilaktyki, medycyny estetycznej i kosmetologii.

Mariusz Deckert

Mariusz Deckert

Prezes Zarządu
lek. Krzysztof Błauciak

lek. Krzysztof Błauciak

Generalny Dyrektor d/s medycznych
Beata Nieczypurenko

Beata Nieczypurenko

Fizjoterapeutka
Bogusława Matus-Kubica

Bogusława Matus-Kubica

Manager